aluminiowe7ŻALUZJE POZIOME ALUMINIOWE DREWNOPODOBNE

Żaluzje poziome są znaną i cenioną formą osłony okien przed światłem słonecznym. Pozwalają sterować dopływem promieni słonecznych poprzez ustawianie lameli pod różnym kątem. Takie rozwiązanie sprawia, że w danym momencie możemy wpuszczać do pomieszczenia tyle światła ile akurat uznamy za konieczne. Ten element znacznie odróżnia żaluzje od rolet i sprawia, że są one o wiele bardziej praktyczne. Niewątpliwą zaletą żaluzji poziomych jest możliwość instalowania ich do każdego rodzaju okien zarówno między szybami, jak też przed nimi. Żaluzje cieszą się dużą popularnością i stosowane są często, zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak i mieszkalnych. Bogata kolorystyka taśm pozwala na dopasowanie żaluzji do każdego typu wnętrza.
 
W naszej ofercie posiadamy żaluzje poziome aluminiowe, które są odporne na wilgoć, zmiany temperatur oraz duże nasłonecznienie, a dodatkowo dobrze chronią przed nagrzaniem wnętrza pomieszczeń.
Żaluzje aluminiowe mogą występować w trzech szerokościach lameli:
16 mm, 25 mm i 50 mm

Żaluzje poziome Aluminiowe MAGNUS NOWOŚĆ !!!

To bardzo eleganckie rozwiązanie w zakresie osłon przeciwsłonecznych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej rynny żaluzja Venus po zamontowaniu staje się integralną częścią okna. Ich największym atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła. Stanowią idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń, sprawdzają się w pomieszczeniach wilgotnych , np. łazience. Idealnie pasują do okien PCV , aluminiowych i drewnianych.

Zalety Żaluzji poziomych Aluminiowych MAGNUS:
- wysoki poziom estetyki,
- niezawodny mechanizm koralikowy służący zarówno do podnoszenia i opuszczania żaluzji jak i pochylania lameli
- w standardzie prowadzenie boczne (żyłki) utrzymujące żaluzje przy szybie nawet w oknie uchylonym
- opcja PEŁNA PRZYSŁONA- brak widocznych otworów w lamelach (przy szerokości lamet 25 mm)
- lamele o szerokości 16 i 25 mm wykonane z aluminium
- łatwość montażu
- montaż do listwy przyszybowej bez integracji w ramę okna
- możliwość wykonania lameli drewnopodobnych
- możliwość zastosowania maskownicy rynny górnej
- różnorodna kolorystyka


GALERIA ZDJĘĆ »