BRAMY GARAŻOWE UCHYLNE

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Są one tanim, estetycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem zamknięcia wjazdu do garażu. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań technicznych i konstrukcyjnych zapewniają długotrwałą eksploatację. Niewątpliwą zaletą bram uchylnych MIGAS-DOOR jest ich stabilna i trwała konstrukcja. Indywidualnie dobrany mechanizm wielosprężynowy precyzyjnie równoważy skrzydło bramy umożliwiając jego lekkie i swobodne podnoszenie, a przy zamykaniu zabezpiecza przed gwałtownym opadaniem.

Poszycie bramy wykonane z blachy trapezowej T-8 usztywnione jest dodatkowo poprzecznymi wzmocnieniami. W standardzie blacha trapezowa jest ocynkowana ogniowo i powlekana farbami poliestrowymi w szerokiej gamie kolorów. Uszczelki gumowe na całym obwodzie skrzydła bramy gwarantują jej szczelność, a zamek z dwupunktowym ryglowaniem skutecznie zabezpiecza bramę przed otwarciem. Lepszą izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu zapewnia ocieplenie bramy styropianem i wykończenie go od wewnątrz panelami PCV. Natomiast wersja bez ocieplenia stanowi tanie rozwiązanie dla nieogrzewanych garaży.Wygodne wejście do garażu bez konieczności otwierania całej bramy umożliwia zamontowanie drzwi przejściowych w skrzydle. Na specjalne zamówienie brama może zostać wyposażona w przeszklenia czy też kratki wentylacyjne. Istnieje również możliwość wykonania konstrukcji bramy przygotowanej do indywidualnego wypełnienia przez klienta (np. drewnem).

Bramy uchylne ażurowe to kolejne rozwiązanie, jakie proponujemy naszym klientom. Produkt ten jest kierowany przede wszystkim do inwestorów realizujących budowy garaży zbiorczych i podziemnych.Stanowią one doskonałe zamknięcie boksów garażowych przy jednoczesnym spełnieniu wszelkich wymagań dotyczących bezpieczeństwa z zakresu wentylacji.
Nasze systemy zabudowy garaży zbiorczych umożliwiają szybki, łatwy, funkcjonalny i tani podział powierzchni parkingowej na pojedyncze boksy jedno lub dwustanowiskowe. Zbudowane są one ze ścianek działowych ażurowych lub pełnych oraz bram uchylnych.

 

GALERIA ZDJĘĆ »     WZORNIKI »