SHUTTERS – OKIENNICE WEWNĘTRZNE NAJWYŻSZY STANDARD WNĘTRZ

SHUTTERS (okiennice wewnętrzne), wykonane są z czterech, najwyższych gatunkowo, rodzajów drewna: Cedr Kanadyjski, Topola Kanadyjska, Modrzew Japoński i Drzewo Lipowe.

Nasze okiennice wyposażone są w ruchome lamele, dzięki czemu możesz regulować ilość światła, jaką chcesz wpuścić do pomieszczenia.
Okiennice wewnętrzne Shutters składają się z paneli (jeden, lub więcej w zależności od konkretnego rozwiązania). Panele natomiast składają się z wąskich, długich i ruchomych deseczek (lameli) ustawionych do siebie pod odpowiednim kątem. Staranne wykonanie okiennic Shutters łudząco przypomina, popularne drewniane żaluzje.

Okiennice Shutters mogą być otwierane na trzy sposoby: rozwierane, składane, lub przesuwane. A każde z tych rozwiązań to niebywały design i niebywała estetyka.


DZIĘKI OKIENNICOM WEWNĘTRZNYM:

 
•    znacząco poprawisz klimatyzację pomieszczeń w upalne dni,
•    zimową porą zmniejszysz rachunki za ogrzewanie,
•    dzięki skutecznej izolacji ciepła,postawisz barierę hałasowi z zewnątrz,
•    Twój dom zyska na intymności,
•    wyciemnisz pomieszczenie kiedy będziesz tego potrzebował, np. do seansu filmowego,
•    zyskasz oryginalny wystrój wnętrza.
 
 shu

DLACZEGO OKIENNICE WEWNĘTRZNE (SHUTTERS) ?
Okiennice wewnętrzne, to nowoczesne produkty osłonowe, przeznaczone do długoletniego użytkowania. Swoją wytrzymałość zawdzięczają użyciu najlepszych materiałów oraz technologicznych innowacji.
 

Shutters pozytywnie wpływają na stylistykę wnętrz, podkreślając wysoki standard wnętrza. Okiennice wewnętrzne z regulowanymi lamelami jak żadne inne osłony dają poczucie intymności, zapewniając doskonałą wentylację oraz niespotykaną grę światłem w pomieszczeniu.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE SHUTTERS ?
Nasze "Po prostu lepsze" okiennice wewnętrzne cechują się wyjątkowym, nowym, prostym stylem, który doskonale wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i tradycyjne wnętrze, dodając niebywałego szyku i klasy. Nasze okiennice wewnętrzne – shutters tworzone są z czterech wysokogatunkowych rodzajów drewna. Proces produkcji, wykończenie oraz solidny materiał sprawia, nasze okiennice są wytrzymałe, odporne na działanie promieni słonecznych oraz zapewniają wieloletnią bezawaryjną eksploatację.

WZGLĘDY EKOLOGICZNE
Nasza siła, sukces i wysoka jakość powstała na mocnych i stabilnych fundamentach innowacji, ochrony oraz wiedzy. Wiemy, jak ważna jest troska o bogactwa naturalne ziemi, świadomi tego faktu do produkcji okiennic używamy materiałów w pełni ekologicznych.  Dokładamy wszelkich starań aby nasze okiennice wewnętrzne (shuttersy) były inwestycją na długie lata.

JAK ZAKUPIĆ NASZE OKIENNICE WEWNETRZNE ?
Na podstawie przesłanych wymiarów okien lub drzwi, przygotujemy dla Państwa szybką wycenę. Następnie na zaaranżowanym spotkaniu w naszym salonie, z szerokiej gamy kolorów i wzorów pomożemy Państwu dobrać odpowiednią kolorystykę, fakturę oraz doradzimy w sprawie projektu. Dla Państwa wygody istnienie możliwość zaprezentowania mobilnej ekspozycji w Państwa domu czy mieszkaniu i dokonania na miejscu już pomiarów produkcyjnych. Po akceptacji przygotowanej wyceny, w okresie od 8 -1 2 tygodni nastąpi profesjonalny montaż zamówionych okiennic wewnętrznych.