BRAMY SEGMENTOWE

Brama jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia budynku. Powinna być funkcjonalna, solidna, bezpieczna i dopasowana wyglądem do elewacji.
Najchętniej wybierane rozwiązanie to bramy segmentowe. Sposób, w który działają daje możliwość uzyskania maksymalnej przestrzeni dla auta parkującego wewnątrz garażu i na podjeździe. Niemal nieograniczone możliwości wykończenia, pozwalają na tworzenie innowacyjnych i niepowtarzalnych rozwiązań. Bramy segmentowe dopasować można do różnych typów garaży i szerokości wjazdu – także do garaży podwójnych. Wysoki standard wykonania gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania oraz doskonałą izolację cieplną.

Bramy segmentowe to najbardziej praktyczne, bezpieczne i luksusowe rozwiązanie do garażu. Płaszcz bramy zbudowany jest z segmentów o grubości 40 [mm] wypełnionych warstwą pianki poliuretanowej. Segmenty wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej, powlekanej farbami poliestrowymi lub okleiną drewnopodobną. Brama doskonale spełnia swoje funkcje termiczne w pomieszczeniach ogrzewanych, gwarantując jeden z najwyższych współczynników przenikalności cieplnej dla panela wynoszący Uk = 0,6 W/m² x K.

W ofercie posiadamy również oferty bram garażowych takich firm jak:
- Wiśniowski Nowy Sącz
- Migas Door
- oraz wielu innych producentów

GALERIA ZDJĘĆ »     WZORNIKI »