moskitiera-okienna-lukowa3Moskitiery okienne łukowe oraz trapezowe

Moskitiery okienne łukowe lub trapezowe stanowią praktyczną i skuteczną ochronę naszych domów i mieszkań, a tym samym nas i naszych najbliższych przed komarami oraz innymi owadami latającymi, szczególnie w okresie wiosenno – letnim. Ponadto chronią one także przed pyłkami i kurzem o działaniu alergicznym.

Moskitiera okienna łukowa przeciw owadom nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej PCV, drewnianej oraz aluminiowej. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej sprawia, że zamontowana w oknie moskitiera podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami. Moskitiera nie ogranicza widoczności w świetle okna i stanowi jego integralną część. Montaż i ściągnięcie moskitiery nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wszystkie elementy, z których składa się ramka są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania. Profile, których używamy do produkcji moskitier wykonane są  z lekkiego i trwałego aluminium, gwarantującego doskonały wygląd przez wiele lat.

Moskitiery okienne dostępne są w kilku podstawowych kolorach ramek:

- biały
- ciemny brąz (dąb bagienny)
- czekolada brąz
- antracyt
- surowe aluminium srebrny  
- winchester w strukturze słoi drewna 
- mahoń ze strukturą
- orzech ze strukturą
- złoty dąb ze strukturą
RAL 9016,
RAL 8022,
RAL8017,
RAL7016,
RAL9006
DECOR,
RAL8015,
RAL8028,
RAL8003.

Poza podstawową gamą kolorów oferujemy również moskitiery w każdym innym kolorze z palety RAL firmy COLOREX. Ta paleta odznacza się wysoką skutecznością przenoszenia koloru z wzornika na kolor moskitiery. Do mieszania farb stosowane są najlepsze rozwiązania komputerowe. Ważną cechą palety RAL jest fakt, że niezależnie od producenta kolor z niej wybrany jest dokładnie tak samo odwzorowywany na produkcie.
Poszczególne elementy profilu łukowego moskitiery są łączone w ramkę przy pomocy narożników aluminiowych wewnętrznych wykonanych pod kontem 45 stopni.


W ramce profilu moskitiery montowana jest siatka z:

- włókna szklanego powlekanego PCV o wymiarach oczek l,2mm x l,2mm w kolorze popielatym lub czarnym

W ofercie możliwość wygięcia w łuku lub pół-łuku tylko profilu:
1.    standardowego
2.    EXCLUSIVE – brak możliwości wygięcia profilu
3.    UNIWERSALNY – NOWOŚĆ NA RYNKU PASUJE DO WSZYSTKICH TYPÓW OKIEN.

W ofercie posiadamy również możliwość wykonania moskitier trapezowych, trójkątnych z każdego profilu aluminiowego:
1.    standardowego
2.    EXCLUSIVE
3.    UNIWERSALNY – NOWOŚĆ NA RYNKU PASUJE DO WSZYSTKICH

 

GALERIA ZDJĘĆ »    WZORNIK »