moskitiera okiennaMoskitiery okienne

Moskitiery okienne stanowią praktyczną i skuteczną ochronę naszych domów i mieszkań, a tym samym nas i naszych najbliższych przed komarami oraz innymi owadami latającymi, szczególnie w okresie wiosenno – letnim. Ponadto chronią one także przed pyłkami i kurzem o działaniu alergicznym.

MOSKITIERY OKIENNE RAMKOWE

Moskitiera okienna przeciw owadom nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej PCV, drewnianej oraz aluminiowej. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej sprawia, że zamontowana w oknie moskitiera podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami. Moskitiera nie ogranicza widoczności w świetle okna i stanowi jego integralną część. Montaż i ściągnięcie moskitiery nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wszystkie elementy, z których składa się ramka są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania. Profile, których używamy do produkcji moskitier wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium, gwarantującego doskonały wygląd przez wiele lat.


Moskitiery okienne dostępne są w kilku podstawowych kolorach ramek:

- biały
- ciemny brąz (dąb bagienny)
- czekolada brąz
- antracyt
- surowe aluminium srebrny
- winchester w strukturze słoi drewna
- mahoń ze strukturą
- orzech ze strukturą
- złoty dąb ze strukturą
RAL 9016
RAL 8022
RAL 8017
RA L7016
RAL 9006
DECOR
RAL 8015
RAL 8028
RAL 8003

Poza podstawową gamą kolorów oferujemy również moskitiery w każdym innym kolorze z palety RAL firmy COLOREX. Ta paleta odznacza się wysoką skutecznością przenoszenia koloru z wzornika na kolor moskitiery. Do mieszania farb stosowane są najlepsze rozwiązania komputerowe. Ważną cechą palety RAL jest fakt, że niezależnie od producenta kolor z niej wybrany jest dokładnie tak samo odwzorowywany na produkcie.

Poszczególne elementy profilu moskitiery są łączone w ramkę przy pomocy narożników wykonanych z PCV lub cięte pod kontem 45 stopni z narożnikami wewnętrznymi.

W ramce profilu moskitiery montowana jest siatka z:

- włókna szklanego powlekanego PCV o wymiarach oczek l,2mm x l,2mm w kolorze popielatym lub czarnym
- siatka aluminiowa,
- siatka stalowa nierdzewna,
- siatka antyalergiczna na specjalne zamówienie.

W ofercie posiadamy 3 rodzaje profili:
1.    standardowego
2.    EXCLUSIVE, który umożliwia wykonanie moskitier do ram okiennych charakteryzujących się dużymi skosami,
3.    UNIWERSALNY – NOWOŚĆ NA RYNKU PASUJE DO WSZYSTKICH TYPÓW OKIEN.

 

Wykonujemy moskitiery okienne ŁUKOWE  i TRAPEZOWE.


GALERIA ZDJĘĆ »     WZORNIKI »