ŻALUZJE DREWNOPODOBNE

aluminiowe5

Żaluzje poziome są znaną i cenioną formą osłony okien przed światłem słonecznym. Pozwalają sterować dopływem promieni słonecznych poprzez ustawianie lameli pod różnym kątem. Takie rozwiązanie sprawia, że w danym momencie możemy wpuszczać do pomieszczenia tyle światła ile akurat uznamy za konieczne. Ten element znacznie odróżnia żaluzje od rolet i sprawia, że są one o wiele bardziej praktyczne. Niewątpliwą zaletą żaluzji poziomych jest możliwość instalowania ich do każdego rodzaju okien zarówno między szybami, jak też przed nimi. Żaluzje cieszą się dużą popularnością i stosowane są często, zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak i mieszkalnych.
 
W naszej ofercie posiadamy żaluzje poziome aluminiowe drewnopodobne, które są odporne na wilgoć, zmiany temperatur oraz duże nasłonecznienie, a dodatkowo dobrze chronią przed nagrzaniem wnętrza pomieszczeń.

Zalety żaluzji poziomej drewnopodobnej:
- wysoki poziom estetyki,
- lamele o szerokości 25 i 50 mm wykonane z aluminium,
- osłona rynny górnej, belka dolna i detale wykonane z drewna w kolorze zbliżonym do koloru lameli,
- uniwersalny uchwyt montażowy - twist,
- możliwość zastosowania zaczepów dolnych lub prowadzenia bocznego ( w formie żyłek) utrzymującego żaluzje przy szybie nawet w oknie uchylonym,
- możliwość wykonania żaluzji drewnopodobnej w systemie MAGNUS 25mm
- 4 kolory lameli do wyboru,
- w opcji mechanizm MAGIC rynna górna drewnopodobna !!!

 

GALERIA ZDJĘĆ »